Biuro rachunkowe Calendaria z Opola świadczy kompleksową obsługę podatkową i księgową podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów pozwalają nam zapewnić wszystkim Klientom najwyższy poziom usług. Nasze biuro księgowe tworzą profesjonaliści, którzy swoją pracę traktują z pasją. Systematycznie dokształcamy się i śledzimy zmiany w przepisach, by móc zapewnić najlepszą obsługę. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i gwarantujemy maksimum zaangażowania w powierzoną obsługę. Zapewniamy, że wybierając nasze biuro podatkowe mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa, oszczędności czasu i zadowolenia ze współpracy.

Dlaczego warto współpracować z biurem rachunkowym Calendaria z Opola?

 

PROFESJONALIZM

Biuro Rachunkowe Calendaria Sp. z o. o. prowadzi swoją działalność na podstawie wydanych przez Ministerstwo Finansów Certyfikatów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 12206/2005 oraz 31935/2008. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług jak również dodatkowe nieobligatoryjne ubezpieczenie znacznie zwiększające bezpieczeństwo interesów naszych klientów. Pracujemy na dedykowanych rozwiązaniach informatycznych zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów. Podczas współpracy staramy się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 12 letnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze księgowej firm. Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, stowarzyszenia jak również spółki prawa handlowego. Oferta proponowana przez nasze biuro rachunkowe obejmuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, a odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte na stanowiskach głównego księgowego oraz w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych zarówno krajowych, jak również zagranicznych pozwala zagwarantować Państwu merytoryczny profesjonalizm.

NOWOCZESNOŚĆ

Biuro rachunkowe Calendaria oparte jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jako jedni z nielicznych udostępniamy naszym klientom platformę do aktywnego zarządzania swoimi finansami 24h na dobę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pracujemy na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych pozwalających ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum.

KOMFORT

Oferta biura rachunkowego Calendaria z Opola skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli. W naszej pracy kierujemy się zasadą nasz czas Twój zysk. Nasza firma dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistami bezpośrednio związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę również w zakresie BHP, obsługi prawnej, szkoleń dla pracowników, korzystnego finansowania kredytowego lub leasingowego oraz wszelkiego rodzaju ubezpieczeń.

 

Biuro księgowe Calendaria do świadczenia usług księgowych podchodzi z prawdziwym zamiłowaniem. Księgowość, podatki, przepisy z kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych nie mają przed nami żadnych tajemnic. Przez wieloletnią działalność nasze biuro podatkowe zaskarbiło sobie zaufanie zarówno Klientów krajowych, jak i zagranicznych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, dlatego zapraszamy do kontaktu. Służymy swoją pomocą i doradztwem przy wyborze usług księgowych. Znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasz cennik miło Państwa zaskoczy, gdyż wyznajemy zasadę łączenia najwyższego standardu usług z najlepszymi cenami. Nie stosujemy sztywnego cennika, dlatego do wyceny każdej obsługi księgowej podchodzimy w indywidualny i korzystny dla Klienta sposób. Gwarantujemy, że nie znajdą Państwo lepszego biura rachunkowego na terenie województwa opolskiego! Zapraszamy do współpracy.