PROFESJONALIZM

Biuro Rachunkowe Calendaria Sp. z o. o. prowadzi swoją działalność na podstawie wydanych przez Ministerstwo Finansów Certyfikatów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 12206/2005 oraz 31935/2008. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług jak również dodatkowe nieobligatoryjne ubezpieczenie znacznie zwiększające bezpieczeństwo interesów naszych klientów. Pracujemy na dedykowanych rozwiązaniach informatycznych zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów. Podczas współpracy staramy się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

DOŚWIADCZENIE

Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, stowarzyszenia jak również spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, a odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte na stanowiskach głównego księgowego oraz w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych zarówno krajowych, jak również zagranicznych pozwala zagwarantować Państwu merytoryczny profesjonalizm.

NOWOCZESNOŚĆ

Nasza firma oparta jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jako jedni z nielicznych udostępniamy naszym klientom platformę do aktywnego zarządzania swoimi finansami 24h na dobę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pracujemy na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych pozwalających ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum.

KOMFORT

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli. W naszej pracy kierujemy się zasadą nasz czas Twój zysk. Nasza firma dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistami bezpośrednio związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę również w zakresie BHP, obsługi prawnej, szkoleń dla pracowników, korzystnego finansowania kredytowego lub leasingowego oraz wszelkiego rodzaju ubezpieczeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura.